Video

Tërmet i fuqishëm në Maqedoni – Top Channel Albania – News – Lajme

Loading...

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë mesditën e së hënës në disa qytete të Shqipërisë, edhe pse epiqendra e tërmetit, është regjistruar në fshatin Kosel, 12 km në verilindje të Ohrit në Maqedoni dhe 90 km nga Tirana.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tërmet i fuqishëm në Maqedoni – Top Channel Albania – News – Lajme Tërmet i fuqishëm në Maqedoni – Top Channel Albania – News – LajmeRating: 5.0
To Top