Home / Video / “S’je normal” lansohet nga Adelina Tahiri (VIDEO)

“S’je normal” lansohet nga Adelina Tahiri (VIDEO)

Edhe këngëtarja Adelina Tahiri sapo ka lansuar projektin e saj më të ri me titull “S’je normal”.

Kënga është ritmike dhe e shoqëruar me videoklip, ku e sjell këngëtaren shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Për këtë projekt muzikor me titull “S’je normal”, Adelina bashkëpunoi me MaxProductional.

Projekti i fundit nga Adelina Tahiri ishte “Dale Kadale”, e publikuar dy muaj më parë dhe mori mbi 1 milion klikime.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje