Home / Video / Motori merr flake pas përplasjes, humb jetën 30-vjeçari

Motori merr flake pas përplasjes, humb jetën 30-vjeçari

Po udhëtonte me motor nga Kosova në drejtim të Tiranës, por përplasja me trafiknarësen ka i shkaktuar vdekjen Muhamet Selmanit. Pas përplasjes, motori me te cilin udhëtonte 30-vjeçari është përfshirë nga flakët. Në vendngjarje mbërritën zjarrfikëset dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. Aksident i rëndë ndodhi në rrugën e Kombit, rreth 3 km larg tunelit të Kalimashit. Edhe pse është transportuar me urgjencë për në spitalin rajonal të Kukësit, i riu nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra.

Ndërkohe në Vlorë një 76-vjeçare ka mbetur e plagosur, pasi u godit nga një automjet tip ‘Renault’. E dëmtuara u dërgua në spitalin rajonal dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Policia bëri të mundur arrestimin e shoferit të makinës, i cili ishte larguar nga vendngjarja pa i dhënë ndihmën e pare te moshuarës.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje