Home / Video / Lionel Messi i ardhshëm? (video)
Rayane Bounida është emri që adhuruesit e futbollit do ta dëgjojnë shpesh në 10 vitet e ardhshme. Djali 8-vjeçar që po luan aktualisht me Anderlecht në Belgjikë, ka shfaqur një talent mahnitës që e ka bërë të pagëzohet si Lionel Messi i ardhshëm. Këmbët e tij të shkathëta, aftësitë manovruese, mbizotërojnë ndaj ato të moshatarëve të tij.9 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Lionel Messi i ardhshëm? (video)

Rayane Bounida është emri që adhuruesit e futbollit do ta dëgjojnë shpesh në 10 vitet e ardhshme. Djali 8-vjeçar që po luan aktualisht me Anderlecht në Belgjikë, ka shfaqur një talent mahnitës që e ka bërë të pagëzohet si Lionel Messi i ardhshëm. Këmbët e tij të shkathëta, aftësitë manovruese, mbizotërojnë ndaj ato të moshatarëve të tij.

9 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje