Home / Video / Këngëtarja Lana del Rey publikon këngën më të fundit (video)
“Ultraviolence” titullohet kënga më e fundit e publikuar nga këngëtarja me famë botërore, Lana del Rey, e cila u bë e njohur me këngën “Young and Beautiful”. Premiera e këngës ishte në orën 19:45 të mbrëmjes së sotme. Emri i vërtetë i këngëtares është Elizabeth Woolridge Grant e lindur më 21 qershor 1986.4 qershor 2014 (gazeta-Shqip.com)

Këngëtarja Lana del Rey publikon këngën më të fundit (video)

“Ultraviolence” titullohet kënga më e fundit e publikuar nga këngëtarja me famë botërore, Lana del Rey, e cila u bë e njohur me këngën “Young and Beautiful”. Premiera e këngës ishte në orën 19:45 të mbrëmjes së sotme. Emri i vërtetë i këngëtares është Elizabeth Woolridge Grant e lindur më 21 qershor 1986.

4 qershor 2014 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje