Home / Video / Jay Z sulmohet nga motra e Beyonce (video)
Ai ka 99 probleme dhe Solange Knowles është një prej tyre! Motra e këngëtares së njohur Beyonce, Solange, ka goditur fizikisht kunatin e saj, Jay Z. Sajti i njohur për publikimin e skandaleve, TMZ, publikoi një video që tregon Jay, Solange dhe Beyonce që hyjnë në ashensor në një parti pas Met Gala. Menjëherë pasi dyert mbyllen, Solange e godet dhunshëm Jay. Motra e saj thjesht rri duke parë sherrin mes këtyre të dyve. Ngjarja është kapur nga kamera e ashensorit.

Jay Z sulmohet nga motra e Beyonce (video)

Ai ka 99 probleme dhe Solange Knowles është një prej tyre! Motra e këngëtares së njohur Beyonce, Solange, ka goditur fizikisht kunatin e saj, Jay Z. Sajti i njohur për publikimin e skandaleve, TMZ, publikoi një video që tregon Jay, Solange dhe Beyonce që hyjnë në ashensor në një parti pas Met Gala. Menjëherë pasi dyert mbyllen, Solange e godet dhunshëm Jay. Motra e saj thjesht rri duke parë sherrin mes këtyre të dyve. Ngjarja është kapur nga kamera e ashensorit.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje