Home / Video / Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)
Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Reperi Noizy ka treguar se çfarë mund të bëjë ai gjatë një koncerti
Vera është njëra prej stinëve më të zëna për reperët dhe këngëtarët shqiptarë.

Ata janë nëpër koncerte në pothuajse të gjitha qytetet bregdetare shqiptare, por pavarësisht kësaj shumica e yjeve tona nuk kanë kohë që të ndalen dhe të bëjnë plazh.

Kjo si duket i mungon reperit Noizy.

Andaj, ai pas një koncerti që ka mbajtur është “çmendur” duke bërë not në një pishinë të brendshme të një hoteli dhe atë para publikut.

Reperit si duket i mungon shumë noti meqë ka zgjedhur që të hy në pishinë gjatë koncertit të tij. /GazetaExpress/

SHIKO VIDEON ME POSHT …

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje