Home / Video / I propozon të dashurës me një kor të organizuar në fshehtësi (video)
Kambanat e dasmës po tingëllojnë ëmbël për një çift britanik. Një 34-vjeçar vendosi t’i propozojë të dashurës së tij në një mjedis shumë romantik dhe me një turmë njerëzish që këndonin në kor. Marc Fury organizoi gjithçka në fshehtësi për t’i bërë pyetjen e madhe të dashurës së tij Naomi Coleman, 36 vjeçe. E cila është ajo vajzë që mund të refuzojë një propozim nën ritmet e Whitney Houston dhe Bruno Mars?2 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

I propozon të dashurës me një kor të organizuar në fshehtësi (video)

Kambanat e dasmës po tingëllojnë ëmbël për një çift britanik. Një 34-vjeçar vendosi t’i propozojë të dashurës së tij në një mjedis shumë romantik dhe me një turmë njerëzish që këndonin në kor. Marc Fury organizoi gjithçka në fshehtësi për t’i bërë pyetjen e madhe të dashurës së tij Naomi Coleman, 36 vjeçe. E cila është ajo vajzë që mund të refuzojë një propozim nën ritmet e Whitney Houston dhe Bruno Mars?

2 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje