Home / Video / Hidhet nga pema dhe thyen shpinën (Video)
Jordan Adlard, 26 vjeç, theu shpinën pasi u hodh nga një pemë dhe kërceu mbi një trampolinë, që më pas e hodhi në një gardh druri. Ngjarja ndodhi gjatë një feste familjare në Britani. Për momentin djali nuk e kuptoi se çfarë kish ndodhur, por kur iu drejtua spitalit plot tetë ditë më vonë, zbuloi se kishte një frakturë të shpinë. Atij do t’i duhet të qëndrojë shtrirë për 10 javë, po ashtu duhet të ruhet nga konsumimi i tepër i alkoolit.16 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Hidhet nga pema dhe thyen shpinën (Video)

Jordan Adlard, 26 vjeç, theu shpinën pasi u hodh nga një pemë dhe kërceu mbi një trampolinë, që më pas e hodhi në një gardh druri. Ngjarja ndodhi gjatë një feste familjare në Britani. Për momentin djali nuk e kuptoi se çfarë kish ndodhur, por kur iu drejtua spitalit plot tetë ditë më vonë, zbuloi se kishte një frakturë të shpinë. Atij do t’i duhet të qëndrojë shtrirë për 10 javë, po ashtu duhet të ruhet nga konsumimi i tepër i alkoolit.

16 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje