Home / Video / Deklaratë shokuese e Irfan Salihut: Haram është me fut në varrë Shqipëtarët! Ja pse?
Deklaratë shokuese e Irfan Salihut: Haram është me fut në varrë Shqipëtarët! Ja pse?

Deklaratë shokuese e Irfan Salihut: Haram është me fut në varrë Shqipëtarët! Ja pse?

Deklaratë shokuese e Irfan Salihut: Haram është me fut në varrë Shqipëtarët! Ja pse?

Irfan Saliu quan shkije të gjithë Shqipëtarët që janë të cilët e quajnë veten Shqipëtar( Feja e Shqipëtarit është Shqiptaria)!

Kushdo që e ka dasht Skenderbeun, Terezën, krejt çoj te shkijët!

Edhe nëse është vlla prej nane, babë, a “evladi yt” mos i prano!

Ja ligjërata:

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje