Home / Video / Avicii publikon sot këngën më të re “Lay Me Down” (Video)
Tim Bergling, i njohur ndryshe si Avicii, Dj suedez, ka publikuar sot këngën e tij më të fundit me titull “Lay Me Down”. I radhitur i treti në listën e dj më të mirë në botë për vitin 2012 dhe 2013, ai është bërë i njohur me hitet “Wake Me UP” dhe “Hey Brother”.22 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Avicii publikon sot këngën më të re “Lay Me Down” (Video)

Tim Bergling, i njohur ndryshe si Avicii, Dj suedez, ka publikuar sot këngën e tij më të fundit me titull “Lay Me Down”. I radhitur i treti në listën e dj më të mirë në botë për vitin 2012 dhe 2013, ai është bërë i njohur me hitet “Wake Me UP” dhe “Hey Brother”.

22 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje