Home / Tech / Si te fitoni nje Iphone 8 nga interneti ndiq udhezimet online….
Si te fitoni nje Iphone 8 nga interneti ndiq opcionet online....

Si te fitoni nje Iphone 8 nga interneti ndiq udhezimet online….

Si te fitoni nje Iphone 8 nga interneti ndiq opcionet online....
Si te fitoni nje Iphone 8 nga interneti ndiq opcionet online….
Pothuajse cdo dite fitohen iphone nga interneti me nje lotari shume interesante qe mund te jeni edhe ju pjese e fitimeve ku jane edhe listat e email qe dalin se fiton edhe para edhe iphone, kjo eshte si pune llotaria ku shfaqen edhe listet e fituesve shume e lehte eshte qe te jeni pjese e fitimit te nje iphone 8 nga interneti. Edhe nese nuk je pjese e fitimit te ofrohet mundesia per ta blere nje me cmim te ulet mjafton te klikoni ne Guess the Price to Win an iPhone 8 ku shfaqen  listet e fitueve pasi ju te jepni te dhenat.
Fillimisht duhet bere share linku e me pas duke klikuar me posht mbi udhezimet …
linku per te fituar iphone.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje