Home / Tech / “Shtëpia me rrota” (Foto/Video)
“Shtëpia me rrota” (Foto/Video)

“Shtëpia me rrota” (Foto/Video)

Automjeti rekreativ Jayco Embark Luxury ofron komoditetin e një shtëpie të vërtetë pa shumë kompromis.

Për ata që adhurojnë udhëtimet, por që dëshirojnë të marrin shtëpinë e tyre kudo që shkojnë, Thor Industries dhe Spartan Specialty Vehicles kanë bërë këtë makinë që përfaqëson timonin e duhur.

“Shtëpia me rrota” (Foto/Video)
“Shtëpia me rrota” (Foto/Video)

Këtu është gjithçka që ju duhet për të gëzuar komoditetin e shtëpisë tuaj – një sistem multimedial me një TV të madh, 50-inch LED HD dhe 32-inch LED HD TV në dhomë gjumi me krevat dopio, plotësisht pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme, duke përfshirë një frigorifer të madh, larje dhe tharëse …

Jayco është i pajisur me banjo, lavaman dhe tualet, dhe në vendin e shoferit dhe bashk-shoferit janë dy karrige luksoze, të cilat kur automjeti nuk është në lëvizje, bëhen pjesë e mobilieve në dhomën e ndenjës.

Automjeti është i bazuar në modelin Spartan K1 dhe është mundësuar nga një motor nafte Cummins me 360 kuaj fuqi.

Jayco Launch Luxury kishte premierën në Tampa, Florida, me çmim fillestar prej 290,000 dollarësh.

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje