Tech

Nokia 7 shfaqet online

Loading...

Ne kemi dëgjuar më parë një thashetheme për një model të ri të telefonit nga Nokia, përkatësisht modelin 7 Plus dhe tani një model me atë emër është shfaqur në Geekbench.

Pajisja është e shënuar në Geekbench me emrin e modelit HMD Global Nokia 7 Plus.

Nokia është i listuar me Android Oreo dhe pajisja përmban një procesor mobil Qualcomm Snapdragon 660 dhe 4GB RAM.

Këto janë specifikimet e vetme që duken të disponueshme për telefonin deri tani.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nokia 7 shfaqet online Nokia 7 shfaqet onlineRating: 5.0
To Top