Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Tech

Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?

Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?
Loading...

Kemi dëgjuar edhe më parë se Apple do të lansojë tri modele të reja të telefonaave të ri të iPhone këtë vit, dy me ekranin OLED dhe një me një ekran LCD. Të dyjat me ekranet OLED pritet të vijnë me një ekran 5.8 inç dhe një ekran 6.5 inç.

I riu iPhone X me një ekran LCD thuhet se vjen me një ekran 6.1 inç, siç dëgjuam më parë të tre modelet pritet të kenë një dizajn të ngjashëm me iPhone-in ekzistues X.

Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?

Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?

Sipas një raporti të kohëve të fundit nga analisti i KGI Securities, Ming Chi Kuo, Apple do të lansojë një version të ekranit LCD me 6.1 inç të iPhone-it të ri këtë vit. Supozojmë se ky do të jetë më i liri nga tre iPhone të rinj që do të lansohen në treg. Të tre modelet pritet të bëhen zyrtarë në shtator të këtij viti.

Ai gjithashtu përmendi se Apple pritet të shesë rreth 18 milionë njësi të iPhone X në tremujorin e parë të 2018 dhe rreth 13 milionë njësi në tremujorin e dytë. Ne kemi dëgjuar më parë një thashetheme se Apple do të debutonte edhe me një iPhone të ri të lirë këtë vit, një version të përditësuar të iPhone SE.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit? Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?Rating: 5.0
To Top