Home / Tech / Merren vesh gjitha detajet për Samsung Galaxy S9 dhe S9+ (Video)

Merren vesh gjitha detajet për Samsung Galaxy S9 dhe S9+ (Video)

Samsung do të zbulojë zyrtarisht modelet e reja të telefonave të saj Galaxy S9 / S9+ në Kongresin Botëror Mobil muajin e ardhshëm. Por tani janë shfaqur pamjet ‘zyrtare’ të telefonave të rinj të Samsung të cilët tregojnë të gjitha detajet dhe karakteristikat e shumë-pritura.

Estetikisht, në anën e përparme dhe atë të pasme modeli i ri i telefonit nga kompania jugkoreane duket ngjashëm sikurse paraardhësi i tij

Galaxy S8, ndërsa S9 tani vjen me ekranin 5.8” dhe procesorin e ri të Qualcomm Snapdragon 845 në tregun amerikan, bashkë me 4GB RAM dhe 64GB memorie të brendshme.

Në anën tjetër, S9+ sjell ekranin me 6.2” me 6GB RAM dhe 128GB memorie.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje