Tech

Jennifer Aniston sfidon kohën:  Me bikini deri 80 vjeç

Pasioni i Jennifer Aniston për diellin dhe detin është diçka që dihet. Aktorja amerikane, tashmë 47 vjeçe, ka folur për të revistën e përjavshme “People” mbi pasionin e saj të shfrenuar për bikinin dhe se ka ndër mend të mos e braktisë një “trend” të tillë me kalimin e moshës. “Nëse do të arrij të jem 80-vjeçarja e parë që do të mbaj veshur me sukses bikinit, beh, atëherë do ta pranoj atë sfidë”.

Të përjavshmes amerikane, diva i ka treguar ndër të tjera: “Nuk mendoj se është e nevojshme të ndalosh për diçka vetëm për moshën”.

Për të, vitet kanë kaluar “pak”, por Jennifer vazhdon të jetë mes më të paguarave në Hollivud.

Ndërkohë, në qershor, vjen viti i parë i martesës me Justin Theroux, me të cilin zhvilloi një ceremoni përrallore verën e shkuar.

21 janar 2016 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Aniston

Aniston

Pasioni i Jennifer Aniston për diellin dhe detin është diçka që dihet. Aktorja amerikane, tashmë 47 vjeçe, ka folur për të revistën e përjavshme “People” mbi pasionin e saj të shfrenuar për bikinin dhe se ka ndër mend të mos e braktisë një “trend” të tillë me kalimin e moshës. “Nëse do të arrij të jem 80-vjeçarja e parë që do të mbaj veshur me sukses bikinit, beh, atëherë do ta pranoj atë sfidë”.

Aniston 1

Aniston 1

Të përjavshmes amerikane, diva i ka treguar ndër të tjera: “Nuk mendoj se është e nevojshme të ndalosh për diçka vetëm për moshën”.

Për të, vitet kanë kaluar “pak”, por Jennifer vazhdon të jetë mes më të paguarave në Hollivud.

Anistone 2

Anistone 2

Ndërkohë, në qershor, vjen viti i parë i martesës me Justin Theroux, me të cilin zhvilloi një ceremoni përrallore verën e shkuar.

21 janar 2016 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Jennifer Aniston sfidon kohën:  Me bikini deri 80 vjeç Jennifer Aniston sfidon kohën:  Me bikini deri 80 vjeçRating: 5.0
To Top