Home / Tag Archives: zhvishet

Tag Archives: zhvishet

FOTOT: Pas koncertit në Tiranë, zhvishet Rita Ora

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora po kalon disa momente relaksi fill pas koncertit që bëri me datë 3 qershor në Tiranë.Ajo ka postuar disa foto në Instagram teksa shihet duke marrë rrezet e diellit.E veshur me bikini Rita dukej mjaft seksi dhe në super formë. (TemA)

Lexone

E mbani mend ‘të shëmtuarën’ Beti? Ja si duket ajo sot!

Dikur njihej si “e shëmtuara Beti”, ndërsa ditët e sotme, bukuroshja kolumbiane Ana Maria Orozco Aristizabal, i çmend të gjithë me pamjen e saj.Tashmë 43 vjeçe, aktorja kolumbiane u bë e njohur me rolin e saj në serialin shumë të famshëm “E shëmtuara Beti”, me të cilën ka fituar çmimin “Aktorja e Vitit” në 2002-shin gjatë INTE Award.Në një set fotografik të zhvilluar së fundmi për kopertinën e revistës “SoHo”, ‘Beti’ jo vetëm që nuk është më e shëmtuar, por ajo është edhe mjaft seksi, ku ka pranuar që të zhvishet përpara kamerave dhe të tregojë format e saj.The post E mbani mend ‘të shëmtuarën’ Beti? Ja si duket ajo sot! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Foto +18/ Kështu nuk e keni parë ndonjëherë, Iva Aliko zhvishet lakuriq!

Iva Aliko do të jetë e ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë”, për fotot e saj më të fundit të cilat duhet thënë janë tepër provokuese.Iva shfaqet pa rroba dhe në formë.Më poshtë disa fototgrafi të saj, e sigurt është që kështu nuk e keni parë ndonjeherë!/zoneelire.alThe post Foto +18/ Kështu nuk e keni parë ndonjëherë, Iva Aliko zhvishet lakuriq! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Kylie Jenner zhvishet pas perëndimit të diellit

Pak kohë më parë ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën të quajtur Stormi dhe tashmë, Kylie Jenner ka gjetur kohë për pushime.Së bashku me vajzën dhe të dashurin e Travis Scott, ylli i Kardashianëve është zhvendosur për të kaluar disa ditë pranë detit.Ajo ka shpërndarë në llogarinë e saj të “Instagramit” disa foto ku duket se edhe pse është bërë nënë vetëm pak kohë më parë, është në një formë të shkëlqyer.

Lexone

Danniella Westbrook zhvishet në plazh (Foto)

1 of 6Danniella Westbrook e shijoi në maksimum diellin në plazhin e Marbellas, duke i hequr edhe bikinit portokalli.Aktorja 44 vjeçare e lexoi librin e Churchill nën rrezet e diellit dhe me gjoksin nën objektivat e kamerave.3 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Zhvishet e dashura e Zenit, i “ngre” objektivin fotografit muskuloz në plazh

Armina ka bërë disa fotografi pasi kishte orë që nuk kishte pozuar përpara ndonjë fotografi profesionist.E dashura e Shkëlzen Berishës, djalit të ish kryeministrit Sali Berisha është pozicionuar duke u fërkuar me disa shkëmbinj për t’u dukur artistikisht më joshëse.E njohur për jetën e saj luksoze, Armina vijon të shfrenojë pasionin e saj për modelingun.Ndërkohë në sy bie edhe fotografi muskuloz që ka në krah.Mesa duket, ky i fundit i mahnitur nga bukuria e saj e madhe ka ngritur objektivin nga vendi dhe ka shkrepur disa fotografi.

Lexone

Zhvishet modelja shqiptare, nudo në mes të Thethit…(Foto)

Zhvishet modelja shqiptare, nudo në mes të Thethit...(Foto)

Një prej modeleve të njohura shqiptare, ka sfiduar temperaturat e larta në Theth në mënyrën më të mirë, duke u zhveshur gjysmë nudo. Bëhet fjalë për Oriola Marashin. Vetë Oriola ka postuar së fundmi një foto gjysmë e zhveshur, ku nga qindra komente të ndryshme që ka marrë vetëm njërit …

Lexone