Home / Tag Archives: zhvillua

Tag Archives: zhvillua

Mayweather mposhti McGregorin, ‘KO’ në raundin e 10-të (Video)

Mayweather mposhti McGregorin, ‘KO’ në raundin e 10-të (Video)

Floyd Mayweather e ka mposhtur irlandezin Conor McGregor, në ndeshjen që u zhvillua sot në Las Vegas. Mayweather e fitoi meçin që cilësohej “Lufta e Shekullit” ndaj McGregor me nokaut teknik në raundin e 10-të, pas vendimit të gjyqtarit. Meçin e nisi më mirë McGregor, i cili ishte dominues në tri …

Lexone

kuriozitete te ndryshme 2 ???

Loja me e gjate e pokerit thuhet se ka vazhduar pa nderprerje per 8 vjet, 5 muaj dhe 3 dite. Ajo u zhvillua ne Tombstome, Arizona, Sh.B.A ne nje tavoline ne Teatrin “Bird Cage”. Teatri u mbyll ne vitin 1889, por sot tavolina e pokerit qendron ende ashtu sic u …

Lexone