Home / Tag Archives: zhveshura

Tag Archives: zhveshura

Xhbanja dhe Sasa vijnë gjysmë të zhveshura nga shtrati (Foto)

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi janë dy emrat që më së shumti po komentohen nga serialet vendore. Të dyja aktore me përvojë të gjatë në kinematografi, por roli i Xhbanes dhe Sasës i solli ato edhe më afër publikut, përcjell ORAinfo. ‘O sa mirë’ ishte seriali që krijoi kolegjialitetin dhe …

Lexone