Home / Tag Archives: zhveshur

Tag Archives: zhveshur

FOTOT “e nxehta” nga Emily Ratajkowski

Figura e saj seksi e ka bërë një prej femrave më të përfolura në industrinë e modës.Dhe Emily Ratajkowski ka provokuar edhe një herë, duke ndarë një set të ‘nxehtë’ fotografik.Modelja 26 vjeçare u sigurua të merrte gjithë vëmendjen duke pozuar pranë një makine klasike të markës Rolls Royce.E veshur më një bluzë me ngjyrë bronz e cila zbulonte shumë nga linjat e saj joshëse, Emily e paraqitë pothuajse e zhveshur në pjesën lart. (TemA)

Lexone

VIDEO: Gruas i “ikën truri”, del nudo në rrugë dhe ndalon makinat

Një grua ka dalë krejtësisht e zhveshur në mes të lagjes në New Jersey duke ndaluar makinat.Gruaja e paidentifikuar mori vëmendjen e disa fqinjëve në një rrugë në Trenton, ndërsa shëtiste përgjatë trotuarit nudo.Videoja tregon ndryshimin e humorit të saj me një buzëqeshje të paarsyeshme dhe zemërimit të menjëhershëm në fytyrë kur banorët e hutuar e pyesin nëse është nën ndikimin e drogës. (TemA)

Lexone

VIDEO: Policia i shkon në shtëpi, krimineli hidhet nga dritarja pa rroba në trup

Ky është momenti kur një kriminel i zhveshur që në përpjekje për t’i shpëtuar forcave e antidrogës hidhet nga dritarja.Pamjet e CCTV kanë filmuar momentin kur ky person u hodh në ajër nga dritarja por më kot pasi ra përsëri në duart e policisë.Arratisja e dështuar bëri që të binte në duart e oficerëve me disa lëndime në këmbë dhe duart.Forcat SËAT po bënin një kontroll në gjithë vendin kundër drogës në Poloni. (TemA)

Lexone

FOTOT/ Bleona Qerreti “shokon” mediat e huaja: Zhveshja ime është art, pse nuk kritikoni dhe Beyonce dhe Kim Kardashian

Bleona Qerreti ka dhënë një intervistë për britanike Daily Mail, ku është pyetur për zhveshjen e saj në publik.Ajo ka thënë se zhveshja e saj, në fakt është art dhe formë emancipimi.“Gratë kanë qenë të shtypura aq gjatë, të para si objekte nga burrat në këtë industri. E vesha atë fustan të hapur për fushatën #MeToo (kundër ngacmimeve seksuale). U desh të kuptohej se unë jam e lirë dhe më lejohet të shpreh veten ashtu siç jam në të vërtetë. Të gjitha gratë duhet të ndihen rehat me këdo që janë”, ka thënë ajo.Bleona po ashtu ka thënë se ka standarde të dyfishta edhe në këtë rast.Kjo, pasi sipas saj, edhe Beyonce dhe Kim Kardashian janë zhveshur, por nuk janë kritikuar si ajo.“Nëse Kim K ose Beyonce e kanë bërë të njëjtën gjë si unë.Ato thonë ‘kanë thyer internetin’.Duhej të ishte ‘o zot sa mirë duken’.Gjithsesi, kur nuk ju njohin, kjo përkthehet sikur kërkon vëmendje”, ka shtuar më tej ajo.(TemA)

Lexone

Pagëzimi i dhunshëm i priftit grek tmerron fëmijët

Përdoruesit e Twitter-it kanë shpërthyer të indinjuar pasi kanë parë një video ku shfaqet një prift ortodoks grek duke pagëzuar një foshnje në mënyrën më të dhunshme të mundshme.Në pamjet që po qarkullojnë në internet prifti në mënyrë të përsëritur zhyt fëmijën e zhveshur në fontin e pagëzimit, duke tmerruar të vegjël e të mëdhenj të pranishëm në kishë.Sipas njoftimeve, pamjet janë filmuar në Ayia Napa, Qipro, në një kishë ortodokse greke.Shumë komentues online kanë kritikuar qasjen mjaft të ashpër të priftit. Një përdorues i Twitter shkruante: “O Zot! Ky është pagëzimi më i dhunshëm që unë kam parë ndonjëherë?!”Një tjetër komentoi: “Pagëzim? Më shumë si tentativë vrasje”.Shumë të tjerë theksuan gjithashtu se veprimet e fuqishme nga një prift në kishën ortodokse greke nuk ishin aq të pazakonta.Njëri ka shkruar: “Unë shkova në një pagëzim grek vitin e kaluar dhe kështu ndodh vërtet”.

Lexone

Melanie Sykes në top formë edhe pse 47 vjeçare (Foto)

1 of 4Perëndesha e televizionit Melanie Sykes tregon se ajo ende duket fantastike, teksa paraqitet me asgjë tjetër veçse me një shall duke mbrojtur modestish gjinjtë e saj.Mel, edhe pse 47-vjeçare duket seksi e zhveshur lakuriq, teksa godet me një pozë të zjarrtë për kamerat.5 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Christina Aguilera, nudo dhe mjaft sensuale (Video)

Më seksi dhe më provokuese se kurrë është rikthyer Christina Aguilera37-vjeçarja është kthyer në muzikë me videoklipin e këngës “Accelerate”. Për të festuar rikthimin e saj, Aguilera ka zgjedhur një video shumë provokuese.Këngëtarja 37-vjeçare pothuajse është zhveshur e tëra në klipin e saj. “Accelerate” është 1 nga 11 këngët e albumit të ri të Christina Aguilera me titull “Liberation”, që del në 15 qershor.1 of 44 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Rikthimi i fuqishëm i Christina Aguilera, nudo dhe mjaft sensuale (Video)

Më seksi dhe më provokuese se kurrë është rikthyer Christina Aguilera37-vjeçarja është kthyer në muzikë me videoklipin e këngës “Accelerate”. Për të festuar rikthimin e saj, Aguilera ka zgjedhur një video shumë provokuese.Këngëtarja 37-vjeçare pothuajse është zhveshur e tëra në klipin e saj. “Accelerate” është 1 nga 11 këngët e albumit të ri të Christina Aguilera me titull “Liberation”, që del në 15 qershor.1 of 44 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone