Home / Tag Archives: zevendesohet

Tag Archives: zevendesohet

Kur romanca zëvendësohet nga photoshop-i i keq/ Këto foto dasme janë një dështim i vërtetë

Mesa duket në Rusi, njerëzit duan të shkëputen nga tradicionalja dhe çiftet vendosin të përdorin një dozë të tepruar humori për setet fotografike të dasmës.Mëposhtë do të shikoni disa foto, të cilat do t’ju çudisin, do t’ju bëjnë të ndiheni konfuz dhe të qeshni me të madhe…The post Kur romanca zëvendësohet nga photoshop-i i keq/ Këto foto dasme janë një dështim i vërtetë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone