Home / Tag Archives: zemeruar

Tag Archives: zemeruar

VIDEO: “Kur kali tregon se kush është shefi”

Një kalorëse i ka shpëtuar mrekullisht zemërimit të kalit të saj.Duket se kafsha është zemëruar në fund të udhëtimit dhe e ka hedhur në një pellg uji.Video është kapur nga disa miq të kalorëses të cilët janë çuditur nga sjellja e kalit.Siç duket, kafsha ka treguar se cili është “shefi”. (TemA)

Lexone

Nga vizatimet e vajzës 5-vjeçare zbulohet abuzimi seksual i priftit

Një çift nga Brazili zbuloi një të vërtetë të rëndë duke parë vizatimet e vajzës 5-vjeçare.Ata vunë re diçka të pazakontë në to. Vizatimet u dërguan te një psikolog që zbuloi se ajo ishte abuzuar seksualisht nga një prift.Abuzuesi është Joao de Silva, 54 vjeçar. Thuhet se ai e ka pranuar akuzën pasi babai i zemëruar i vajzës ishte ballafaquar me të në qytetin e Montes Claros në Brazil.Prindërit e vajzës gjetën skicat pasi vajza e tyre refuzonte që të shkonte në shkollë.Ajo ishte aq e shqetësuar sa që ata u detyruan ta dërgonin vajzën te një psikolog i fëmijëve.Fshehur në mesin e librave të saj kanë gjetur vizatime zemërthyese nga vajza e tyre të cilat shfaqnin abuzimin seksual.

Lexone

Njihuni me eksploruesen seksi të natyrës (Foto)

Jaylene Cook është një modele me orogjinë nga Zelanda e Re, e apasionuar pas ekskursioneve me qëllim eksplorimin e natyrës.1 of 926-vjeçares i pëlqen të arrijë në parajsat me ekstreme, madje të pozojë thuasje nudo. Aventura e saj e fundit ka qenë ngjitja në malin e shenjt Taranaki, por me fotot e saj i ka zemëruar Maorët.27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone