Home / Tag Archives: zedhenesit

Tag Archives: zedhenesit

Tentim vrasjeje mizore në Austri, maqedonasi në kërkim

Përpjekje për vrasje mizore ka ndodhur në Vjenë të Austrisë: Një grua 32-vjeçare është sulmuar me thikë dhe ka pësuar plagë të rënda të rrezikshme për jetë. Sulmuesi i dyshuar maqedonas (36), është në kërkim intensiv nga policia austriake. Sipas medieve austriake, i dyshuari e ka sulmuar gruan në fjalë …

Lexone