Home / Tag Archives: zbukurime

Tag Archives: zbukurime

FOTOT: “Pa të brendshme dukesh bukur”, trendi më i ri në Instagram

Të rinjtë po zgjedhin mënyra nga më kreativet për të mbushur Instagramin e tyre me foto sa më të veçantat.Dhe tashmë është bërë një trend i ri për këtë sezon veror, mbulimi i trupit dhe pjesëve intime me zbukurime e bizhu të ndryshme.Më poshtë do të shikoni disa foto të cilat të rinjtë i kanë postuar në Instagram të cilat kanë qenë pjesë e një festival dhe jo vetëm. (TemA)

Lexone