Home / Tag Archives: zbardhjen

Tag Archives: zbardhjen

U godit nga rrufeja, humb jetën 62-vjeçari

Një person ka humbur jetën gjatë ditës së sotme në fshatin Lozhan.Mësohet se 62-vjeçari u godit nga rrufeja.Ndërkohë trupi i pajetë ndodhet në morgun e spitalit të Korçës.Të afërmit e viktimës kanë pohuar se 62-vjeçari ishte goditur nga rrufeja, në afërsi të fshatit dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.Pas dëshmive dhe këqyrjes së viktimës, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethana.

Lexone

Përleshje me thika mes të rinjve në Sarandë, një i vdekur

Një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur në një ngjarje të rëndë të ndodhur në fshatin Borsh të Sarandës. Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Mësohet se disa të rinj po nga fshati Borsh janë grindur me njëri-tjetrin dhe sherri ka përfunduar duke nxjerrë …

Lexone