Home / Tag Archives: xhensiles

Tag Archives: xhensiles

Xhensila blen këpucë 3500 euroshe për martesë

Auto Draft

Pas Dasmës së famshme të Turit dhe Orindës është radha e Xhensilës dhe Besit të zyrtarizojnë lidhjen e tyre në një martesë. Çifti nuk ka dashur të tregojë datën por ka zbuluar se do të bëhet këtë verë. Përgatitjet për dasmën kanë nisur dhe kjo shihet nga postimet e Xhensilës …

Lexone