Home / Tag Archives: westbrook

Tag Archives: westbrook

Danniella Westbrook zhvishet në plazh (Foto)

1 of 6Danniella Westbrook e shijoi në maksimum diellin në plazhin e Marbellas, duke i hequr edhe bikinit portokalli.Aktorja 44 vjeçare e lexoi librin e Churchill nën rrezet e diellit dhe me gjoksin nën objektivat e kamerave.3 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone