Home / Tag Archives: vogelushja

Tag Archives: vogelushja

As Xhensila as Ajka! Bes Kallaku habit me deklaratën: ‘’Lumturia më e madhe është kur…’’

Vetëm para pak ditësh erdhi në jetë vogëlushja e tij Ajka dhe tashmë po të mendojmë se në çfarë konsiston lumturia e Bes Kallakut, fakti se ai tashmë është berë baba duket se është përgjigjia me më shumë peshë për këtë dilemë.Sigurisht që Besi është i lumtur që ka dy vajza super të ëmbla si Xhensila Myrtezaj dhe vogëlushja e tij Ajka, por ka raste kur lumturia për aktorin e famshëm ka edhe pamje tjetër.Këtë e ka treguar vetë ai me një postim në Instagram, teksa në një foto tipike të stilit të Besit shihen patate të skuqura, domate, djath dhe një kriko birre.“Lumturia më e madhe është kur njeriu kënaqet me aq sa ka djath , domote , patate”, shkruan Bes Kallaku në foton e postuar./intv.al/The post As Xhensila as Ajka! Bes Kallaku habit me deklaratën: ‘’Lumturia më e madhe është kur…’’ appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Irina Shayk, shëtitje me të bijën

Pas Festivalit të Kanës, Irina Shayk iu rikthyer normalitetit. Bukuroshja 32-vjeçare është fotografuar dje duke shëtitur me të bijën Lea De Seine në Nju Jork.Modelja dukej mjaft e lumtur që më në fund ishte rikthyer te vogëlushja e saj 1-vjeçare. Irina shkëlqente e veshur me një fustan të gjatë dhe një pale çizme.32-vjeçarja ishte pa make-up dhe sërish dukej e mrekullueshme.1 of 415 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

VIDEO shokuese: Edukatorja i heq karrigen vajzës, vogëlushja rrëzohet në dysheme

Këto pamje shokuese tregojnë momentin kur edukatorja e një çerdheje në Kinë i largon qëllimisht karrigen vajzës së vogël e cila rrëzohet në tokë.Në video shihet edukatorja e cila me vetëdije të plotë dhe qëllimisht ia largon karrigen vajzës së vogël e cila po mundohej të ulej në të, dhe që më pas rrëzohet në tokë.Me sa duket edukatorja ishte munduar të “ndëshkojë” vogëlushen që nuk e kishte dëgjuar, dhe nuk ishte ulur në karrigen që ajo ia kishte caktuar.Shumica e qytetarëve kinezë që kanë pasur rastin ta shohin videon kanë mbetur të shokuar me veprimin e edukatores.“Edukatorja duhet të përjashtohet. Edhe nëse keni pasur një ditë të keqe, nuk duhet ta shfryni mllefin tek fëmijët”, ka shkruar një nënë e nervozuar me veprimin e edukatores. (TemA)

Lexone

FOTOT: Dyshime mbi atësinë e vajzës së Kylie Jenner, ngjason me truprojen

Vajza e Kylie Jenner, vogëlushja Stormi është vënë sërish në qendër të medieve rozë.Kjo për faktin se ajo ngjan paska me truprojën e Kylie-t.Ashtu si të gjithë ne e dimë babai i Stormit është partneri aktual i Kylie Jenner, Travis Scott të cilët për momentin janë duke festuar 3-mujorin e vogëlushes.Por rrejti po zien nga një ngjashmëri e madhe që ka trupëroja i Kylie-t ka me vajzën e saj.Njerëzit kanë vërshuar në komente duke thënë se babai i vërtetë i saj është Tim Chung truproja i saj sepse ajo është identike më të. (TemA)

Lexone