Home / Tag Archives: vjollcen

Tag Archives: vjollcen

Getoari Selimi sfidon Luana Vjollcën për të pasmet! Kush nga të dy i ka më të mëdha?

E përbashkëta e Luana Vjollcës dhe Getoar Selimit është lidhja familjare.Jo vetëm kaq, por prisni se ka edhe më shumë! Blogeri, blogeri Olti Curri, ka shkaktuar të qeshura të shumta në rrjet dhe kjo falë një imazhi ku shfaqen Luana dhe Geti në dy poza të ndara.Pozicioni i trupit i njëjtë ndërsa si gjithmonë Luana ka dashur të nxjerrë të pasmet në dukje, po Geti? Çfarë ngjashmërie! Me siguri dhe juve ju bëri përshtypje ky imazh.The post Getoari Selimi sfidon Luana Vjollcën për të pasmet! Kush nga të dy i ka më të mëdha? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone