Home / Tag Archives: vjecarja

Tag Archives: vjecarja

Pas Tiranës, Rita “arratiset” me bikini në Itali (Foto)

1 of 4Ajo është e njohur për aftësitë e saj për të kënduar dhe për të shkaktuar një tronditje në mediat sociale me veshjet dhe format e saj që ndezin skenën dhe turmën..Dhe Rita Ora me bikinit ngjyrë portokalli që mbante veshur gjatë pushimit të shkurtër në Itali, ka shkaktuar një ‘rritje ekstreme” temperaturash.27 vjeçarja pas koncertit në Tiranë është arratisur në ujërat e kaltra të Mesdheut dhe trupi i saj i lakmueshëm me bikini, i ka çmendur fansat.Në një ditë në plazh, Rita shijon një koktej freskues dhe duket magjepsëse.6 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Njihuni me gjyshen më seksi në botë

Është 36 vjeçe dhe pretendon se është gjyshja më sipatike në botë.Ajo ka shpenzuar 26 mijë dollarë për ndërhyrje kirurgjikale.Carrie Hilton është bërë gjyshe këtë vit kur vajza e saj Clarice solli në jetë të voglën Jessica.Ndërkohë pak kohë më parë 47 vjeçarja nga Australia, Gina Stewart ishte një tjetër gjyshe që bëri këtë deklaratë.(TemA)

Lexone

FOTOT: “Mi shikoni të pasmet”

Dy ditë më parë ajo i tregoi botës për ndërhyrjen kirurgjike në gjoks.Dhe të premten Amber Rose vendosi që të tregojë asetet e tjera, në llogarinë e saj në Instagram.E veshur në bikini ngjyrë portokalli, 34 vjeçarja ekspozoi të pasmet gjigante teksa qëndronte buzë pishinës. (TemA)

Lexone

FOTOT: Gigi Hadid “çmend” stilistin e njohur me format joshëse

Gigi Hadid duket tejet engjëllore kur vishet me të bardha.Gjatë lançimit të librit të “Victoria’s Secret”, ajo është shfaqur e veshur me një fustan mjat interesant.Veshja ishte dizenjuar me mjeshtëri nga Vivienne Westwood.Tashmë, 23 vjeçarja konsiderohet si një nga modelet më të preferuara të Victoria’s.(TemA)

Lexone

Përdhunoi fqinjën e mitur dhe e la shtatzënë, dënohet 4.8 vite burg

Gjykata e Korçës ka shpallur fajtor dhe ka dënuar me 4 vite e 8 muaj burg, Ligor Bibën, i akuzuar për përdhunimin e fqinjes së tij 15-vjeçare dhe lënien e saj shtatzënë.55-vjeçari ka pranuar fajësinë, vetëm pas analizës së ADN-së të foshnjës, çka provoi autorësinë e abuzimit seksual.Në këtë mënyrë ndërsa Prokuroria kërkoi tetë vite burg për 55-vjeçarin, ai u dënua me 7.Por për shkak të gjykimit të shkurtuar ai përfitoi uljen e 1.3 së dënimit, duke bërë që dënimi përfundimtar të jetë 4.8 vite burg.Ngjarja u zbulua në tetor të vitit 2017, kur e mitura nga fshati Velçan i Pogradecit, bashkë me prindërit bënë denoncimin në polici, madje vajza ishte në muajin e tetë të shtatzënisë.Përdhunimi është zbuluar vetëm pasi Xh. Biba është paraqitur tek infermierja e fshatit, sepse kishte dhimbje barku.Edhe pse 15- vjeçarja shkonte në shkollë, ajo ka arritur ta mbajë të fshehtë një fakt të tillë edhe për prindërit e saj, që, siç thotë, e ka bërë për shkak se kishte frikë dënimin nga opin..

Lexone

FOTOT: Në pishinë me motrat Kardashian

Ato kanë 17 vjet dallim në moshë.Por, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner treguan ngjashmëritë e tyre ekstreme të hënën, pasi po relaksoheshin në një pishinë në Calabasas.39 vjeçarja Kourtney shihet me bikini rozë, derisa modelja 22-vjeçarja ka pozuar me bikini të kaltra ku që të dyja duken tejet seksi. (TemA)

Lexone

FOTOT: Një 40 vjeçare seksi si Myleene Klass

Ajo ka një fizik perfekt për të veshur bikini.Dhe 40 vjeçarja Myleene Klass ekspozoi format e saj teksa kishte veshur bikini të kuqe.Ajo u sigurua që të tregojë hiret trupore, duke treguar se ende është në top formë. (TemA)

Lexone

FOTOT: 31 vjeçarja tregon asetet

Ajo kurrë nuk ka turps për të treguar trupin e saj me veshje provokative.Dhe Lauren Goodger, ngriti të dielën temperaturat kur shpërndau në Instagram foto provokative.31 vjeçarja e cila të shtunën në mbrëmje ka darkuar në Mayfair Sexy Fish, është paraqitur me një veshje ngjyrë portokalli me të cilën dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone