Home / Tag Archives: virgjerine

Tag Archives: virgjerine

Anxhela Peristeri flet për virgjërinë: Është turp i Zotit …

Pak ditë më parë bëri bujë deklarata e Anxhela Peristerit e ftuar në “Boom” ku teksa bashkë me moderatorët po flisnin që korçarët i duan gratë e virgjëra, këngëtarja deklaroi se edhe ajo është. “Unë për veten time mund të jem e vetmja që do shkoj në altar e virgjër”, tha Anxhela por mesa duket e gjitha ka qenë humor.E ftuar në “Top show”, Anxhela u shpreh se është 32 vjeç dhe të jetë e virgjër në këtë moshë është turp. “Ishte thjesht një batutë me Rozana Radin. Unë jam 32 vjeç tani, të jem edhe e virgjër është turp i Zotit”, u shpreh Anxhela./zoneelire.alThe post Anxhela Peristeri flet për virgjërinë: Është turp i Zotit … appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Rrëfimi i aktores së njohur: Virgjërinë e humba kur më përdhunoi një futbollist i famshëm i Lazios

Aktorja 90-vjeçare, Gina Lollobrigida ka rrëfyer një “peng” të së shkuarës, kur në moshën 18-vjeçare është përdhunuar nga një ish-futbollist i famshëm i Lazios.Lajmi i bujshëm është raportuar këtë të enjte nga e përditshmja italiane “Libero”.Ata të dy kishin nisur një marrëdhënie, e më pas u ndanë.Lollobrigida kishte pranuar asokohe një ftesë për një festë të organizuar nga futbollisti, por kishte mbetur e habitur kur nuk kishte parë askënd tjetër, veç ish-të dashurit të saj, që e kishte siguruar se të tjerët do të vinin shumë shpejt.Ndërkohë, ai i kishte ofruar për të pirë dhe më pas nuk mban mend çfarë ka ndodhur, vetëm se kur ishte zgjuar e kishte parë veten tërësisht të zhveshur.“Turpin e kam mbajtur përbrenda, edhe pse kishte një peshë të rëndë.Ndihesha e shkatërruar, por shumë shpejt do të martohesha me burrin tim për të kaluar traumën, e jo se isha e dashuruar vërtet me të.Isha e hutuar për disa ditë me radhë.Pak nga pak nisa të kuptoja se atë natë isha dhunuar s..

Lexone

Vajza që shiti virgjërinë për 1.2 milionë euro bën deklaratën e madhe: Tani dua…

Një studente në Francë, e cila shiti virgjërinë e saj online, është shprehur se ka rënë në dashuri me biznesmenin, të cilit i dha virgjërinë kundrejt parave. 20-vjeçarja Jasmine, vuri veten në shitje në sajtin Cinderella Escorts. Një zëdhënës i sajtit tha se një biznesmen i suksesshëm dhe i zgjuar, bankier në Wall Street, arriti të fitonte virgjërinë e vajzës, kundrejt pagës prej 1.2 milionë euro, duke mposhtur kështu një DJ nga Los Angeles dhe një agjent imobiliar nga Mynihu.Mirëpo, studentja në Francë ka thënë kohët e fundit se ka rënë në dashuri me blerësin e virgjërisë së saj.Jasmine është shprehur se është rritur në një familje besimtare dhe ka dashur ta ruante veten deri në martesë, por vendosi të shiste virgjërinë si një mënyrë për të gjetur para, për të filluar një biznes dhe për të udhëtuar përreth botës.E reja u shpreh:Jam e lumtur që shita virgjërinë dhe që njoha një klient të mirë. Isha pak nervoze në fillim, por në fund e pëlqeva me të vërtetë shumë. Ishte një zotë..

Lexone

Studentja shiti virgjërinë për 1 mln euro, por ajo cfarë bën më pas do ju habisë

Një studente franceze e cila nxori në ankand virgjërinë online ka përfunduar e fejuar me biznesmenin që e pagoi për seks.Jasmina, 20 vjeç, nga Parisi, shiti veten në uebsajtin famëkeq “Cinderella Escorts”.Një bankier i suksesshëm i “Wall Street” fitoi ankandin duke ofruar 1.2 milionë euro, duke mundur një DJ nga Los Anxheles dhe një manjat nga Mynihu.Jasmine tha se ishte rritur në një familje fetare dhe fillimisht kishte si qëllim ta ruante veten për martesë, por më pas vendosi të shiste virgjërinë për të grumbulluar para për të filluar biznesin e saj dhe shëtitur botën.The post Studentja shiti virgjërinë për 1 mln euro, por ajo cfarë bën më pas do ju habisë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Shiti virgjërinë për 1.2 mln euro, studentja fejohet me biznesmenin që e pagoi për seks

Një studente franceze e cila nxori në ankand virgjirinë është fejuar me biznesmenin që e pagoi për seks.Jasmina, 20 vjeç, nga Parisi, shiti veten në faqen online Cinderella EscortsNjë bankier i suksesshëm i Ëall Street fitoi ankandin duke ofruar 1.2 milionë euro, duke mundur një DJ nga Los Anxheles dhe një manjat nga Mynihu.Jasmine tha se ishte rritur në një familje fetare dhe fillimisht kishte si qëllim ta ruante virgjërinë por më pas vendosi të shiste atë për të grumbulluar para për të filluar biznesin e saj dhe shëtitur botën. (TemA)

Lexone

Donte të shiste virgjërinë për një iPhone 8, vajzës i ndodh ajo që s’e priste kurrë

Një vajzë adoleshente që pretendonte të nxirrte në ankand virgjërinë e saj në këmbim të një iPhone 8, ka marrë një mësim të tmerrshëm. 17-vjeçarja raportohet ta ketë postuar “ofertën” në një forum në internet, ku tha se do të heqë dorë nga virgjëria e saj për një pagesë në para prej rreth 2,300 funtesh.Por posti i saj u zbulua nga një vlogger që realizoi një shfaqje, dhe krijuan një intervistë me fund të hidhur për vajzën, e njohur si Xiao Chen.Videoja e postuar nga vloggeri Nana, 21 vjeç, tregon takimin e çiftit në një kafene, ku Xiao Chen shpjegon se një nga shoqet e saj flinte me një të huaj të pasur dhe fitoi para “lehtë”.Ajo gjithashtu pranon se si të gjitha bashkëmoshataret e saj kanë iPhone 8, edhe pse shumica prej tyre janë prodhim fallco. Nana, roli i së cilit është të fokusohet në ekspozimin e sjelljeve të këqija shoqërore dhe sfiduese të gjendjes njerëzore, përpiqet me lehtësi të flasë me adoleshenten jashtë marrëveshjes, por Xiao Chen këmbëngul.Gjithçka që duhet të ..

Lexone