Home / Tag Archives: vijimsipas

Tag Archives: vijimsipas

Tërbohet moti në Shqipëri: Shi e breshër do të ketë… (Foto)

Ashtu si dhe u parashikua nga meteorologët, kanë filluar reshjet e dendura të shiut.Në qytetin e Tiranës, reshjet janë të shumta, shoqëruar me shtrëngata dhe breshër. Sakaq, reshjet e dendura të shiut priten edhe në ditët në vijim.Sipas Institutit të Gjeoshkencave, reshje do të ketë në të gjithë territorin.

Lexone