Home / Tag Archives: videoklipin

Tag Archives: videoklipin

Videoja hot e Jennifer Lopez

Jennifer Lopez sapo ka publikuar videoklipin më të ri, ‘El Anillo’ ku shfaqet shumë seksi.48-vjeçarja me linja perfekte shihet e veshur me të brendshme ngjyrë mishi të shoqëruar me bizhuteri të rënda që e tregonin mjaft sensuale.30 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

“Bubble”, klipi i ri nga Dhurata (VIDEO)

Dhurata Dora ka publikuar videoklipin e këngës “Bubble” që pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtares. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Alandy, ndërsa tekstin e ka shkruar këngëtarja së bashku me Gent Fatalin dhe Fifin. Dhurata duket shumë atraktive në klipin e saj të ri. Max Production e …

Lexone