Home / Tag Archives: videoklipi

Tag Archives: videoklipi

VIDEO: Publikohet videoklipi i këngës së botërorit “Live it up”, Era Istrefi duket mahnitëse

“Live it up” kënga e Botërorit 2018, që pak ditë më parë u publikua në versionin audio, sapo doli në “YouTube” edhe me videoklip.Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë ardhur në formën më të bukur në pamjet ku duken mes turmave me njerëz dhe gati për të nisur eventin më të rëndësishëm të futbollit në mbarë botën.Era Istrefi me performancën e saj prej ylli duket vërtet mahnitëse.Kampionati Boteror do te startoje me date 14 qershor ne Rusi dhe do te perfundoje me 15 korrik.

Lexone

Ka diçka të re nga motrat Mustafa!

Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse. Jo vetëm Safetja dhe Sahide Mustafa, edhe Lulja është njëra prej motrave që këndon bukur, shkruan rtv21. Lulja kësaj radhe po vjen me një projekt të ri, ajo ka ndarë një fotografi në …

Lexone