Home / Tag Archives: victorias

Tag Archives: victorias

FOTOT: Gigi Hadid “çmend” stilistin e njohur me format joshëse

Gigi Hadid duket tejet engjëllore kur vishet me të bardha.Gjatë lançimit të librit të “Victoria’s Secret”, ajo është shfaqur e veshur me një fustan mjat interesant.Veshja ishte dizenjuar me mjeshtëri nga Vivienne Westwood.Tashmë, 23 vjeçarja konsiderohet si një nga modelet më të preferuara të Victoria’s.(TemA)

Lexone

FOTOT: Një engjëll si Irina Shayk

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë.Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me të brendshme të zeza.Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrirë në krevat. (TemA)

Lexone

FOTOT: Një engjëll si Elsa Hosk në Kanë

Ajo është një nga modele më të nxehta të Suedisë.Dhe Elsa Hosk tregoi se pse është një modele e suksesshme teksa u shfaq të mërkurën me bikini të kuqe, duke ekspozuar linjat e saj fantastikeEngjëlli i “Victoria’s Secret” ndodhet në Francë për eventin e festivalit të filmit në Kanë. (TemA)

Lexone