Home / Tag Archives: verteteme

Tag Archives: verteteme

Muç Nano -Iva Alikos: Zhvishu njëçik

I ftuari dytë në “Zonë e Lirë” është analisti Mustafa Nano. Ai ka hyrë në studio dhe është ulur përball Iva Alikos. Çani pasi i ka uruar mirëardhjen në emision e ka prezantuar me Ivën, duke e pyetur nëse e njeh apo jo.Nano është shprehur që sapo e pa dhe i pëlqeu: Nuk e njoh, por tani e pashë dhe më pëlqen.Çani: Të kujtohet që ta kam nxjerr në studio foto e Ivës dhe më ke thënë që të pëlqen?Nano: Po më pëlqen. Është e vërtetë.Më tej Nano teksa po shkëmbete disa batuta i tha Ivës ‘zhvishu njëçik’./zoneelire.alThe post Muç Nano -Iva Alikos: Zhvishu njëçik appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone