Home / Tag Archives: versioni

Tag Archives: versioni

Edhe Motorola me një model të ri me 6GB RAM

Motorola ka njoftuar për lansimin e një versioni të ri të Moto X4 në Indi. Telefoni merr disa përmirësime mbi versionin standard. Moto X4 i ri vjen me 6GB RAM dhe 64GB memorie të përfshira, telefonat e zakonshëm vijnë me 4GB RAM. Pajisja gjithashtu vjen me Android Oreo dhe nis …

Lexone

iPhone X i ri do të kushtojë më pak

Modeli i ri i iPhone X me ekranin prej 6.1 inç pritet të kushtojë më pak se modeli aktual. IPhone X i Apple kushton 1.000 dollarë dhe kompania pritet të debutojë edhe me tre iPhone të rinj në fund vitit. Dy prej këtyre iPhone-ëve të rinj të serisë X do …

Lexone

‘Scarface’ do të rikthehet, në 2018 del filmi i ri

Auto Draft

Ju kujtohet filmi “Scarface”? Së shpejti do të dalë një tjetër version i filmit klasik me gangsterë. Universal Pictures njoftoi sot se versioni i ri do të dalë në kinema në gusht të 2018-s. Megjithatë, nuk është bërë e ditur se cilët aktorë do të interpretojnë në filmin e ri

Lexone