Home / Tag Archives: vershuar

Tag Archives: vershuar

FOTOT: Dyshime mbi atësinë e vajzës së Kylie Jenner, ngjason me truprojen

Vajza e Kylie Jenner, vogëlushja Stormi është vënë sërish në qendër të medieve rozë.Kjo për faktin se ajo ngjan paska me truprojën e Kylie-t.Ashtu si të gjithë ne e dimë babai i Stormit është partneri aktual i Kylie Jenner, Travis Scott të cilët për momentin janë duke festuar 3-mujorin e vogëlushes.Por rrejti po zien nga një ngjashmëri e madhe që ka trupëroja i Kylie-t ka me vajzën e saj.Njerëzit kanë vërshuar në komente duke thënë se babai i vërtetë i saj është Tim Chung truproja i saj sepse ajo është identike më të. (TemA)

Lexone

FOTOT: “Festa” e 1 Majit, studentët britanikë dalin nudo

Sot është 1 Maji, Dita Botërore e Punëtorëve.Shumë kush këtë e cilëson si një ditë feste por ajo në fakt duhet që të jetë një ditë proteste.Dhe kjo gjë nuk ndodh rëndomtë vetëm në Shqipëri por edhe në vende të tjera të botës.Diçka e tillë është bërë edhe nga mijëra studentë në Britani, të cilët të favorizuar edhe nga koha e mirë kanë vërshuar drejt plazheve për t’u argëtuar me miqtë që një ditë përpara.Por festë për 1 majin nuk ka pasur vetën në Britani por edhe në vende të tjera të bortës.Hidhini një sy galerisë virtuale dhe shikoni se si ata kane festuar për 1 Majin. (TemA)

Lexone