Home / Tag Archives: venecias

Tag Archives: venecias

Një tjetër çmenduri në Dubai: Ja projekti më i ri

Auto Draft

Nuk ndalen çmenduritë në Dubai Çdokush që e ka shijuar bukurinë e Venecias, tashmë do e gjejë atë edhe në qytetin e shkretëtirës. Ndërtuesit kanë zbuluar planet për të rikrijuar qytetin e famshëm italian. Gondolat dhe kanalet komplekse do vijnë në një version të përshtatur për Dubain. Venecia Lundruese do …

Lexone