Home / Tag Archives: vendittemperaturat

Tag Archives: vendittemperaturat

Moti për ditën e sotme, e hënë 7 maj

Moti me shi dhe erë të fortë duket se do të vazhdojë edhe këtë javë.Sipas parashikimit të motit të bërë nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit dita e sotme do të shoqërohet me reshje të shumta dhe furtuna shiu.Më intensive këto reshje do të jenë në veriun e vendit.Temperaturat do të jenë mesatare me rritje në mesditë.The post Moti për ditën e sotme, e hënë 7 maj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone