Home / Tag Archives: vendimbehet

Tag Archives: vendimbehet

VIDEO: Gruaja nga Fieri hipën në selinë e PD dhe tenton të hidhet

Në qytetin e Fierit një grua ka hipur mbi selinë e Partisë Demokratike dhe po tenton të hidhet.Në pamjet e transmetuara ne rrjetet sociale, shihet se ajo është varur mbi katin e fundit të ndërtesës.Raportuesit thonë se prej më shumë se 30 minutash ajo qan dhe bërtet, ndërkohë që nuk dihet arsyeja që e ka çuar të marrë këtë vendim.Bëhet me dije gjithashtu se policia ndodhet pranë për të negociuar me të.

Lexone