Home / Tag Archives: vdekurai

Tag Archives: vdekurai

Vret zebrën e sapolindur (Video)

Luanët janë të paparashikueshëm. Një zebër sapo kishte lindur, dhe ende pa iu hequr e gjithë pëlhura me të cilën ishte i mbuluar, ndodhi një e papritur, shkruan lajmi.net Një luan me të shpejtë i afrohet dhe e kap në qafë, duke e lënë të paralizuar e pas pak edhe …

Lexone