Home / Tag Archives: vallezuar

Tag Archives: vallezuar

FOTOT: “Të keqen moj nuse se qenke e bukur”, Ilir Meta ja merr valles në Skrapar

Ilir Meta ka shkuar në Skrapar ku ka vallëzuar me disa prej banorëve në një festë të organizuar.Në një ceremoni të programuar nga Bashkia e Skraparit,Meta është filmuar teksa dëshmonte se ka mjaft talent edhe për të kërcyer valle popullore.Ndërkohë, ai ishte edhe në kanionet e Osumit për t’u relaksuar.Kreu i shtetit u shfaq duke bërë rafting në momente mjaft të gëzueshme. (TemA)

Lexone

Ndodh edhe kjo, Shiko si kërcejn Dasmorët në murë! (Video)

Dasmorët ne Bushtran të Preshevës po ja hedhin vallës mbi muret e oborrit. Këta burra nën tingujt e tupanit po e shprehin harenë dhe gëzimin duke vallëzuar mbi mure. Tashmë ka filluar sezona e dasmave, ato po organizohet gjithandej dhe secila në mënyrë të veçantë..per te par videon kliko ne …

Lexone