Home / Tag Archives: urdheruar

Tag Archives: urdheruar

VIDEO/ Momenti shokues: Hapet një gropë masive në rrugë, “gëlltiten” tre makina

Një gropë e madhe ka “gëlltitur” dy makina dhe një mini-furgon.Gropa u hap pasi në rrugë po kryheshin punime për parandalimin e përmbytjeve në Kinën lindore.Pamjet kapën momentin kur vendi ku po punohej shembet dhe hapet një vrimë e thellë duke tërhequr edhe makinat brenda.Nuk pati viktima nga incidenti.Punimet për momentin janë ndalur dhe qeveria lokale ka urdhëruar kompaninë që të riparojë tubacionet e dëmtuara. (TemA)

Lexone