Home / Tag Archives: udhetimit

Tag Archives: udhetimit

VIDEO: “Kur kali tregon se kush është shefi”

Një kalorëse i ka shpëtuar mrekullisht zemërimit të kalit të saj.Duket se kafsha është zemëruar në fund të udhëtimit dhe e ka hedhur në një pellg uji.Video është kapur nga disa miq të kalorëses të cilët janë çuditur nga sjellja e kalit.Siç duket, kafsha ka treguar se cili është “shefi”. (TemA)

Lexone

Rreth botës me jaht: Ky është milioneri që jeton ‘mes deteve’

Rreth botës me jaht: Ky është milioneri që jeton ‘mes deteve’

Të udhëtosh rreth botës me një jaht super luksoz duket si ëndrra e gjithsecilit prej nesh por për një sipërmarrës londinez që i bie rreth rrotull tokës me një anije miliona euroshe , është thjesht punë. Nicholas Frankl udhëton botën në një super jaht duke organizuar festa për të pasurit …

Lexone

Maqedoni, një shtetase e Serbisë humbi jetën në aksident rrugor

Shtetasja pesëdhjetë e gjashtëvjeçare e Serbisë sot humbi jetën në aksidentin rrugor që ka ndodhur në autostradën A-1, aksi rrugor fshati Udovë – fshati Marvinci, kundrejt fshatit Josifovë. Ministria e Punëve të Brendshme kumtoi se në aksidentin rrugor në vendngjarje ka vdekur D.H, bashkudhëtare në automjetin e udhëtimit. Vdekja është …

Lexone