Home / Tag Archives: tronditet

Tag Archives: tronditet

Tronditet Peshkopia/ Djali vret nën dhe babain

Ngjarje e rëndë në Peshkopi. Djali ka vrare nenën dhe babanë ne rrethana qe ende presin te sqarohen.Sipas te dhënave te para i riu mësohet se sapo kishte ardhur nga Anglia.Viktimat janë identifikuar si Flamur Sela dhe bashkëshortja e tij.The post Tronditet Peshkopia/ Djali vret nën dhe babain appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone