Home / Tag Archives: tremujorin

Tag Archives: tremujorin

Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?

Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?

Kemi dëgjuar edhe më parë se Apple do të lansojë tri modele të reja të telefonaave të ri të iPhone këtë vit, dy me ekranin OLED dhe një me një ekran LCD. Të dyjat me ekranet OLED pritet të vijnë me një ekran 5.8 inç dhe një ekran 6.5 inç. …

Lexone