Home / Tag Archives: tregtohet

Tag Archives: tregtohet

Në Shkodër peshku shitet në rrugë mes insekteve (Video)

Insekte nga më ta ndryshme, i ekspozuar totalisht ndaj pluhurit, krapi në Shkodër shitet në rrugë si i freskët.Fiks Fare transmetoi një video mbrëmjen e sotme, ku duken qartë kushtet skandaloze në të cilat tregtohet peshku në Shkodër.“Shes krap dhe qefull. Krapi është 6 mijë lekë kilogrami, ndërsa qefulli 4 mijë”, thotë shitësi.8 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone