Home / Tag Archives: transparent

Tag Archives: transparent

FOTOT: Të gjithë sytë tek Demi Rose

Ajo nuk heziton që të ekspozojë format e saj sa herë që i jepet rasti.Dhe së fundmi Demi Rose ka paraqitur linjat e saj perfekte në evetin e Skinny Dip gjatë të martës në mbrëmje në Londër.Modelja 23 vjeçare ka marrë gjithë vëmendjen teksa kishte veshur një fustan të zi transparent. (TemA)

Lexone